Protų mūšis

Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazijoje praūžė jau tradicija tapęs „PROTŲ MŪŠIS“, kuris šiemet išaugo iki respublikinio! Vienu metu, 14 valandą, mūsų gimnazijoje ir 5-iose mokyklose partnerėse (Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje, Klaipėdos „Ąžuolyno“, „Žemynos“, Vytauto Didžiojo ir „Varpo“ gimnazijoje) susirinko gausus būrys savo žinias patikrinti panorusių moksleivių. Gimnazijoje savo žinias patikrinti panoro net 16 komandų! Žaidime dalyvavo po keturias 1-ų (1a, 1b, 1c, 1d) ir 4-ų (4a, 4b, 4c, 4e) klasių komandas,  penkios 2-ų (2a, 2c, 2e ir dvi 2b klasės komandos) klasių komandos, dvi 3-ių (3d ir 3e) ir viena komanda iš klasių mišinio (1b, 1c, 2a, 2b ir 2c), kitose mokyklose mokinių aktyvumas buvo kiek mažesnis, tačiau panašus.
Žaidime buvo 7 klausimų turai, šeši turai buvo po 10 klausimų ir vienas – papildomasis turas, kuriame žaidė tik kapitonai. Klausimų būta įvairaus lygio, tačiau žaidėjams jie patiko. Po beveik dvi valandas trukusios įnirtingos kovos išsiaiškinome nugalėtoją! 1-oji vieta atiteko 4b klasės komandai „Giliukai“, kurie pernai buvo likę 2-ieji. Jie keliaus į antrąjį žaidimo turą, kuriame susigrums visų į žaidimą įsijungusių mokyklų nugalėtojų komandos. Tikimės, kad žaidimas patiko visiems ir linkime sėkmės „Giliukams“ antrąjame etape! Iki kitų metų.