Metodinė konferencija Skuode

Grupė Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazijos mokytojų dalyvavo metodinėje-praktinėje konferencijoje Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijoje. Šios gimnazijos bendruomenė pasirinko temą „Bendrųjų kompetencijų taikymas ugdymo procese“, pakvietė konferencijoje dalyvauti Skuodo rajono švietimo įstaigų ir mūsų gimnazijos pedagogus.
Pagrindinį pranešimą tema „Esminės kompetencijos ir jų ugdymo galimybės“ skaitė D. Marozienė, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.Konferencija susidėjo iš atskirų dalių. Pedagogai klausė pranešimų ir dirbo darbo grupėse. Pranešimus skaitė ir mūsų gimnazijos mokytojai. Lietuvių kalbos mokytoja metodininkės I. Lapinskienė ir vyresnioji mokytoja N. Mikaločienė skaitė pranešimą „Metodinių priemonių ir ugdymo kompetencijų dermė lietuvių kalbos pamokose“. Fizikos mokytojas metodininkas P. Stukanas pasidalino mintimis, kaip dirbti su negabiais fizikos mokslui moksleiviais. Kūno kultūros mokytojai metodininkai R. Gembickienė ir V. Lapinskas kalbėjo apie pasigaminto inventoriaus panaudojimą kūno kultūros pamokose. Anglu kalbos vyresnioji mokytoja Ž. Galinskaitė pateikė stendinį pranešimą „Visas pasaulis – didelė scena“. Biologijos mokytoja-metodininkė A. Orlovienė konferencijos dalyviams pristatė filmuotas integruotas pamokas, skirtas Jurgiui Pabrėžai atminti.
Konferencijoje buvo pristatyta 16 pranešimų. Konferencijos darbe dalyvavo Seimo narė, Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė.
Visus konferencijos dalyvius maloniai nustebino italų muzikinė programa „Įspūdinga kelionė po Siciliją“.

This entry was posted in Gimnazijų naujienos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *