Respublikinis konkursas „Mano daiktų skveras“

Šių metų balandžio 22 d. Vilniaus Žirmūnų gimnazijos aktų salėje rinkosi Lietuvos mokiniai, respublikinio ekologijos, biologijos, technologijų konkurso „Маno daiktų skveras“ dalyviai, atsiimti apdovanojimų, pasidalinti savo mintimis apie ekologiją.

Renginio metu mintimis apie antrinių žaliavų panaudojimą dalijosi Rv Agentūros direktorė Vaida Griškevičienė, Vilniaus atliekų tvarkymo bendrovės atstovai, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleiviai, Pilaitės gimnazijos technologijų mokytojos, Viniaus Žirmūnų gimnazijos moksleiviai ir mokytojos.   Sulaukėme kūrybinių darbų iš Vilniaus, Kauno, Jonavos, Trakų, Šiaulių, Biržų, Kupiškio, Šalčininkų, Lazdijų gimnazijų. Kūrybinius darbus pateikė apie 50 mokinių, kurie rungėsi trijose nominacijose: „Jaunasis menininkas“, „Padėk gamtai“, „Mokslininkas išradėjas“. Konkursinius darbus vertino kompetentinga komisija: E. Vaivadienė, UPC Ugdymo skyriaus gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio metodininkė, R. Indičianskienė, LEU Gamtos, matematikos ir technologijų fakuteto, technologijų ir technologinio ugdymo katedros lektorė, J.Bodrije,  VŽG biologijos vyresnioji mokytoja, V. Jasienė,  VŽG Humanitarinių mokslų ir menų ugdymo skyriaus vedėja, S. Pečiulienė, VŽG dailės mokytoja metodininkė. Organizatoriai džiaugėsi   mokinių kūrybiniais darbais – antram gyvenimui prikeltais nebereikalingais daiktais. Žirmūnų gimnazijos erdvės buvo papildytos puikiais darbais: pufais, sėdmaišiais, šviestuvais, netradicinėmis šiukšlių dėžėmis, interjero akcentais, kuriais grožėjosi ne tik Žirmūnų gimnazijos mokiniai, mokytojai, bet ir  šalia esančių mokyklų moksleiviai. Darbai stebino profesionalumu, kokybe ir funkcionalumu. Sveikiname visus dalyvius ir laureatus.

Konkurso organizatorės – Vilniaus Žirmūnų gimnazijos technologijų mokytoja Vaida Gailiūnienė ir biologijos vyresnioji mokytoja Jolanta Bodrije.

Nuoširdžiai dėkojame konkurso partneriams: LGA – Lietuvos gimnazijų asociacijai, UPC- Ugdymo plėtotės centrui, LEU – Lietuvos edukologijos universitetui, Vilniaus atliekų tvarkymo bendrovei „VSA Vilnius“, „Žaliajam taškui“.

Konkurso dalyvių ir laureatų kūrybinius darbus galite pamatyti Vilniaus Žirmūnų gimnazijos tinklalapyje adresu http://vzg.lt/

Renginio akimirka Renginio akimirka Renginio akimirka Renginio akimirka

This entry was posted in Gimnazijų naujienos, Naujienos. Bookmark the permalink.