Lietuvos gimnazijų asociacijos narių dėmesiui!

Lietuvos gimnazijų asociacija kartu su Lietuvos mokyklų vadovų, pradinių, pagrindinių mokyklų, progimnazijų, mokomųjų dalykų mokytojų asociacijomis š. m. birželio 16 d. 11.00 val. Vilniaus Žemynos gimnazijos aktų salėje (Čiobiškio g. 16, Vilnius) organizuoja forumą „Lietuvos mokykla po Seimo rinkimų“.  Forumo metu apžvelgsime Lietuvos politinių partijų rinkimų programų švietimo dalį, diskutuosime apie aktualias šalies švietimo problemas. Forumą moderuos politologas Lauras Bielinis.

Registracija vyks internetu  iki 2016 m. birželio 10 d.:

Smulkesnę informaciją teikia Rūta Krasauskienė, Vilniaus Žemynos gimnazijos direktorė, tel. 8 52 400 561, mob.  8615 19681, elektroninis paštas ruta.krasauskiene@vilnius.lt

This entry was posted in Nariams, Naujienos. Bookmark the permalink.