Įspūdžiai iš Europos asociacijų konferencijos Maastrichte

2016 spalio 19-22d. Maastrichte įvyko Europos mokyklų vadovų asociacijos konferencija. Konferencijoje Lietuvos mokyklų vadovus atstovavo LMVA prezidentė dr. Ramutė Mečkauskienė (Vilniaus Viršuliškių mokykla) ir LMGA viceprezidentė Rūta Krasauskienė (Vilniaus Žemynos gimnazija). ESHA šio tipo konferencijas organizuoja kartą per du metus. Praėjusį kartą konferencija vyko Slovėnijoje, tačiau Lietuvos atstovai joje nedalyvavo. Kita konferencija vyks 2018 m. Taline.  Konferencijoje pranešimus padarė  Michael Fullan (Kanada), Zachary Walker (Singapūras), Mark van Vugt (Olandija) ir Daan Roosengaard (Olandija). Visi pranešimai ir diskusijos buvo orientuoti į mokyklų vadovų gebėjimą prisidėti prie sisteminių pokyčių valdymo, naujų technologijų taikymo galimybes ugdymo procese, požiūrio į mokinį kaitą ir bendradarbiaujančios pedagoginės kultūros kūrimą.
Daugiau informacijos ir pranešimų tematiką galite rasti čia http://esha2016.com/

esha-2016-konferencija-maastrichte.pptx

mastricht2 mastricht1

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.