Kvietimas į konferenciją

Šiaulių Simono Daukanto gimnazija ir Šiaulių Universitetas kviečia gimnazijų, progimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų 6–12 klasių moksleivius 2014 m. kovo 7 d. (penktadienį) dalyvauti keturioliktoje Tarptautinėje moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos darbų bei projektų konferencijoje, kuri vyks Šiaulių universiteto bibliotekoje, adresu Vytauto g. 84, LT-76352, Šiauliai.

Konferencijos tikslai:

• skatinti mokinius domėtis matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos mokslais;
  • skleisti mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos vykdomus projektus ir kūrybinius darbus;
  • skatinti mokinius ir mokytojus patirti bendradarbiavimo sėkmę;
  • panaudoti mokinių darbo virtualioje aplinkoje gebėjimus organizuojant ugdymo procesą.

Konferencijos metu mokiniai:

• skaito pranešimus, kuriuose dalijasi patirtimi apie sudėtingesnių, įdomesnių uždavinių sprendimo metodus;
  • pristato IT sukurtas programas, kūrybinius darbus;
  • pristato atliktus matematikos, ekonomikos kūrybinius darbus, projektus.

Pranešimo formos: žodiniai, stendiniai, video pranešimai.
Pranešimų trukmė plenariniame posėdyje iki 15 min. Pranešimų trukmė sekcijose iki 10 min.
Renginio pradžia 10.00 val. (Šiaulių universiteto bibliotekoje)
Registracija 9.00–10.00 val. (Šiaulių universiteto bibliotekoje)
Mokytojams išduodamos pažymos apie metodinę veiklą.
Registracijos formą rasite čia.
Dalyviai registruojami iki 2014 m. vasario 24 d. ir smulkesnė informacija teikiama telefonu +370 673 40124 arba elektroniniu paštu daukanto.konferencija@gmail.com.