Pamokos kitokios ir kitaip

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos 12-os aukštųjų mokyklų praėjusių metų pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas įgyvendinamas įvairiais renginiais.

Kovo 14–oji diena gimnazijoje buvo neįprastinė. 19 dėstytojų iš Klaipėdos, Šiaulių, Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos, Mykolo Romerio universitetų mokiniams vedė lietuvių kalbos, matematikos, fizikos, istorijos, biologijos, kūno kultūros, šokio, prancūzų kalbos, ekonomikos, technologijų, informacinių technologijų, archeologijos, mitologijos, kultūros pamokas. Tai buvo ne tik dalykinės pamokos. Mokiniai sužinojo ir apie studijų aukštosiose mokyklose programas. Ugdymo karjerai centre gimnazistai turėjo progos dar kartą išgirsti informaciją apie aukštąsias mokyklas, vyko klausimų – atsakymų popietė.Po pamokų vyko pokalbis prie apskrito stalo su dėstytojais. Jo metu aptartas renginys, pasiekti rezultatai. Visi pritarė, kad bendradarbiavimas būtinas, o gimnazijos ir universitetų sąlytis prasmingiausias yra gimnazistams, kurie turi būti ugdomi būsimai Lietuvai. Šiandieninis mokinys kurs Lietuvą po 15-20 metų. O kokią ją norime matyti?

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Motužienė