Kvietimas į respublikinę gamtos mokslų mokinių ir mokytojų konferenciją „Menas mokytis ir tyrinėti“

KONFERENCIJOS TIKSLAI:

• skatinti mokinių domėjimąsi gamtos mokslais,
  • pasidalinti mokinių ir mokytojų patirtimi,
  • ugdyti mokinių bendradarbiavimo bei pažinimo kompetencijas, atliekant integruotas gamtos mokslų užduotis.

KONFERENCIJOS LAIKAS: 2017 m. gruodžio 1 d. 10.00 val.

KONFERENCIJOS VIETA: Šiaulių Simono Daukanto gimnazija, S. Daukanto g. 71, Šiauliai.

DALYVIAI: pagrindinių  mokyklų, progimnazijų, vidurinių  mokyklų, profesinio rengimo centrų, gimnazijų mokiniai ir mokytojai.

NUMATOMA KONFERENCIJOS PROGRAMA:

• 9.00 – 10.00  val. – dalyvių registracija,
  • 10.00 – 10.15 val. – konferencijos atidarymas,
  • 10.15 – 11.15 val. – plenarinis posėdis,
  • 11.15 – 12.30 val. – darbas sekcijose,
  • 12.30 – 13.00 val. – pietų pertrauka,
  • 13.00 – 14.30 val. – darbas sekcijose,
  • 14.30 – 15.00 val. – dalyvių diskusijos ir konferencijos apibendrinimas.

NUMATOMOS KONFERENCIJOS DARBO FORMOS: žodiniai, stendiniai ir vaizdo pranešimai, diskusijos.

REIKALAVIMAI PRANEŠIMAMS:

• pavadinimas, pranešėjas, mokykla, mokytojo pavardė, vardas,
  • pranešimo trukmė –  nuo 5  iki 10 min.,
  • stendiniams pranešimams reikalingas priemones nurodyti iš anksto.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Apie dalyvavimą prašome pranešti iki 2017 m. lapkričio 25 d. elektroniniu paštu sdg.gkonf@gmail.com arba paštu  atsiunčiant dalyvio anketą (pridėta prie kvietimo).

Konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro pažymėjimai.

Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro kvalifikacijos pažymėjimo kaina 3 EUR (lėšos skiriamos kvalifikacijos pažymėjimams ir kavos pertraukai). Dėl kvalifikacijos pažymėjimų registruotis Semi+“.

TELEFONAI PASITEIRAUTI: Liuda – tel. Nr. 8 616 43 995, Vidas – tel. Nr. 8 600 40 216.

KONFERENCIJOS PARTNERIAI:

• Šiaulių universitetas
  • Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras

DALYVIO PARAIŠKA

This entry was posted in Gimnazijų naujienos, Naujienos. Bookmark the permalink.